WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

SUPER LIG ( 7 ANALIZ)

1)ANTALYA-GÖZTEPE
IKI IYI TAKIMIN MUCADELESINDE
BENIM TAHMINIM KG VAR YÖNÜNDE OLACAK.. ANCAK BERABERE KALMAYAN VE DIŞ DAHA PERFORMANSI KÖTÜ OLAN GÖZTEPE YERINE ANTALYA KAZANIR BAHSI DAHA ON PLANA ÇIKIYOR EKSIKLERE RAĞMEN..
1 VE KG VAR

2)BASAKSEHIR-SIVASSPOR
SIVASSPOR BIR ÇOK BÜYÜK TAKIMDA OLMAYAN IKI OYUNCUYA SAHIP ANCAK OYUNLARI VE TAKIMIN GERI KALANI DESTEKLEMIYOR ONLARI ( KONE VE ROBINHO) BEN MAÇIN HAREKETLI OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM VE KOLAYI SECIP BASAKSEHIR KAZANIR DEMEK YERINE 2.5 GOL ÜSTÜ DIYORUM
2.5 GOL ÜSTÜ

3)KAYSERISPOR-TRABZONSPOR
KAYSERI BÜYÜK BEKLENTILERLE BAŞLADIĞI SEZONDA HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI.. TS ISE BENCE LIGIN EN IYI KADROLARINDAN BIRINE SAHIP BIR DE SAGLAM DEFANSLARI OLSA SAMPYONLUK YAKINDI.. BU MACTA FENER GALIBIYETININ SARHOŞLUĞUNA RAĞMEN TS KAZANIR DIYORUM..
MAÇ SONU 2

4)BURSASPOR-ERZURUMSPOR
SAMET AYBABA SAYGI DUYULACAK TEKNIK ADAMLARDAN VE BURSADA SEVDIGIM FUTBOL SEHIRLERINDEN BIRI .. ERZURUM TOPARLANDI MEHMET HOCAYLA BEN BU MAC IÇIN KG VAR OLACAK DIYORUM AMA BURSADAN YANAYIM ONCESİNDE
MAÇ SONU 1 VE KG VAR

5)BESIKTAS-GALATARASAY
GÖNÜL 2 DIYOR AMA ŞARTLAR UYGUN DEĞIL..
TAHMINIM : KG VAR

6)FENERBAHCE-KASIMPAŞA
BEN KASIMPAŞA GALIBIYETINI DUSUNUYORUM AMA YINE DE KASIMPASAYA UYUM SAĞLAMAK ZORUNDA KALACAK FENERBAHCEYLE BIRLIKTE MAÇ USTE TASINABILIR..
TAHMIN 2.5 GOL ÜSTÜ

7)MALATYA-AKHISARSPOR
MALATYA LIGIN IYI TAKIMLARINDAN VE BENCE KAZANMALARI SURPRIZ OLMAZ.
AHKISAR KISITLI KADROYA SAHIP OLMALARINA RAĞMEN BEKLENILENDEN DE KÖTÜ GIDIYORLAR.. GOLLÜ BIR MALATYA GALIBIYETI YAKIN ..
MAÇ SONU 1 VE 2.5 ÜSTÜ

HERKESE BOL SANS ..
BU KUPONU OYNUCAM UMARIM DA GELIR .
OYNAYACAK ARKADAŞLARA DA BAŞARILAR..

PatiAyak

Moderator
Yönetici
Moderator
Tipster
Kg var yerine 1,5 üst daha mantıklı değil mi en fazla 0,20 oran az olsun bizim olsun. Gerçi kanser maçları seçtiysek hiç şansımız yok.

Kayseri maçı üste de gider Malatya bu ligin Atletico Madrid i defansif olarak üst biraz riskli olsa da 1 tercihi denenir. Emeğine sağlık

Kasımpaşa büyük takımlara karşı oynayamıyor bir başakşehir gibi bir trabzonsporlu olarak (bunu özellikle belirtiyorum) ibrenin fenerbahçeden yana olduğunu ve maçın 4.5 üste taşınacağı fikrindeyim. Trabzon maçı için senle aynı fikirdeyim. Aksine sivasspor büyük maçları bi nebze daha haddini bilerek oynuyor vitrin maçı ben haftanın süprizini bekliyorum.

Eline sağlık hocam güzel analizler yapmışsın, fakat bu hafta Süper ligde çok ters köşe olabilecek maçlar var gibi geldi bana.

Ben ters köşeyi sivasspordan bekliyorum dediğin gibi bu hafta sıkıntılı geçer
Sivas dan ben de biseyler bekliyorum da ah şu bizim ligin eyyamı yok mu o aklımı kurcalıyor her ne kadar inanmak istemesem de Başakşehir lehine gelişiyor bazı şeyler ya da öyle gösteriliyor bakalım ben Sivastan bir sey beklemekteyim hatta başakşehir in bu ve sonraki 2 maçı kazanamayacağı görüşündeyim

Bu dönen yarışma muhabbeti ne ben fransız kaldım olaya bi arkadaş da kopyala falan demiş bana galiba ama muhabbet ne bilmiyorum

PatiAyak

Moderator
Yönetici
Moderator
Tipster
Bu dönen yarışma muhabbeti ne ben fransız kaldım olaya bi arkadaş da kopyala falan demiş bana galiba ama muhabbet ne bilmiyorum
Etkinlik var 7 tane kalan süper lig maç analizini yapıp en çok doğru tahmin eden paparalanıyor dayıcım :)