WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

NBA TAHMİN

1)MEMPHIS-TORONTO
DEPLASMAN TAKIM USTU
DANNY GREEN SAYI ÜSTÜ

2)PHOENIX-INDIANA
MAC TOPLAMI ÜST
PHOENIX TAKIM ÜSTÜ
BOGDANOVIC SAYI ÜSTÜ

HERKESE BOL SANS DILIYORUM..

Az olmuş öz olmuş :) Şu sıralar yoğun bir sürecin içine girdiğim için eşlik edemesem de bol şans her daim konuya kuponumuz kazanmıştır yaz :)
2.maç tüm tahminler 1-2 sayıyla gitti :)
Kardeşim yogunlgun için Allah yardimcin olsun .. Çabucak geçsin inşallah. . Yapacagim biseyler olursa da seve seve ..

PatiAyak

Moderator
Yönetici
Moderator
Tipster
2.maç tüm tahminler 1-2 sayıyla gitti :)
Kardeşim yogunlgun için Allah yardimcin olsun .. Çabucak geçsin inşallah. . Yapacagim biseyler olursa da seve seve ..
Düşünmen yeter abi çok sağol :) iş- çok uzatmalı bir okul serüveni sosyal çevre derken kalan zamanı da olabildiğince buraya yetiştiriyorum :)

Düşünmen yeter abi çok sağol :) iş- çok uzatmalı bir okul serüveni sosyal çevre derken kalan zamanı da olabildiğince buraya yetiştiriyorum :)
Türkiye de ya telefonla işlerini hallettigin serbest bir çalışma alanın olacak , ya da işsiz olacaksın burada uzun sureli takilabilmek için .. Şartlar çok zor Allah herkese yardım etsin.. Ama yine de bir çok saçma medyaya zaman ayirmaktansa insanların buraya zaman ayırması daha güzel bence..

PatiAyak

Moderator
Yönetici
Moderator
Tipster
Türkiye de ya telefonla işlerini hallettigin serbest bir çalışma alanın olacak , ya da işsiz olacaksın burada uzun sureli takilabilmek için .. Şartlar çok zor Allah herkese yardım etsin.. Ama yine de bir çok saçma medyaya zaman ayirmaktansa insanların buraya zaman ayırması daha güzel bence..
Sosyal medya kullanmıyorum. Etkinlikler yüzünden bir tane Twitter açma düşüncem var ama burayı sevdim. Güzel insanlar var kalma sebebim de bu zaten :) Dediğin gibi hayat şartları zor. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.

Sosyal medya kullanmıyorum. Etkinlikler yüzünden bir tane Twitter açma düşüncem var ama burayı sevdim. Güzel insanlar var kalma sebebim de bu zaten :) Dediğin gibi hayat şartları zor. Allah cümlemizin yardımcısı olsun.
Sosyal medyada yoktur çoğu zaman burda olan konular yorumlar bakış acıları.. :)

Aynen abi kaliteli insanlar bol burada e biraz da her türlü alengirli işi bir kez de olsa yemiş ama işin kurdu adam da çok :)
Burası güzel bir yer bir çok manada.. Çok kozmopolitik bir ortam her yerden her görüşten her zekadan insan var.. Küçük bir okul gibi görmek lazım burayi

PatiAyak

Moderator
Yönetici
Moderator
Tipster
Burası güzel bir yer bir çok manada.. Çok kozmopolitik bir ortam her yerden her görüşten her zekadan insan var.. Küçük bir okul gibi görmek lazım burayi
Katılıyorum abi bazen çok sevimsiz seviyesiz olaylar da olmuyor değil ama ne yapalım katlanacağız :)