WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

Nba Kuponlu Analiz

Screenshot_2018-11-19-23-54-25.png

Merhaba Sevgili Basketbol Severler ..
Keyifler Nasıl ? Umarim iyisinizdir..
Bir kupon paylaşıyorum içinde 6 adet tahmin var .. icinden secip 2'li 3"lu kombinler yapabilirsiniz..
Ayrıntıları yorumlarda konusucaz :)
Herkese bol bol sans..
Screenshot_2018-12-08-01-19-34.png

sergaze

Administrator
ADMİN
Emeğine sağlık abi bu kupon beni düşündürdü. Gsw maçı taraf bahsi yerine üst bana daha mantıklı geldi. Tabii illa seninde bi bildiğin vardır ama green yok rahat üst olacaktır diye düşünüyorum iki takımda 6 7 saniyede hücum ediyor isabetli atış yüzdesi yüksek oyuncuları var üst daha makul gibi :) aralarından seçeceğim sacramento - toronto - lakers

Emeğine sağlık abi bu kupon beni düşündürdü. Gsw maçı taraf bahsi yerine üst bana daha mantıklı geldi. Tabii illa seninde bi bildiğin vardır ama green yok rahat üst olacaktır diye düşünüyorum iki takımda 6 7 saniyede hücum ediyor isabetli atış yüzdesi yüksek oyuncuları var üst daha makul gibi :) aralarından seçeceğim sacramento - toronto - lakers
Üst çok mantikli hatta milwaukee galibiyeti riskli deplasmanda dagitmislardi goldeni ama ben Giannis in ispat maçı olacağını düşünüyorum. . Üst de akar .. Seçimlerin sahane umarım sorunsuz gelir kardeşim totemi sağlam tutucaz
Bu gece ;)

sergaze

Administrator
ADMİN
Üst çok mantikli hatta milwaukee galibiyeti riskli deplasmanda dagitmislardi goldeni ama ben
Giannis in ispat maçı olacağını düşünüyorum. . Üst de akar .. Seçimlerin sahane umarım sorunsuz gelir kardeşim totemi sağlam tutucaz
Bu gece ;)
Sans bizden yana olsun abi uzun zamandır nba den bisey kazanamiyorum bakalim bu gece neler olacak :)

Hepsi iyide memphis nop'u durduramazsa +10 fark yer bu yüzden oyunu yavaşlatmaları gerekiyor nop eğer süper yüzdeli atmazsa bu maç alta çok yakın diye düşünyorum dostum

Hepsi iyide memphis nop'u durduramazsa +10 fark yer bu yüzden oyunu yavaşlatmaları gerekiyor nop eğer süper yüzdeli atmazsa bu maç alta çok yakın diye düşünyorum dostum
Elbette memphis varsa alt da vardır .. Ama bu maçın öyle bir maç olacağını düşünmüyorum.. Hoşgeldin ayrıca bol sans ..