WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

Lebron'dan 32 sayı 14 Ribauntluk Performans

Bu sene bu berbat kadroyla yaparsan tamamen efsane olur .. Ama benim umudum öbür sene için ve kesinlikle bir iki şampiyonluk daha yasayacaktir..
Ronaldo içinde aynisini düşünüyorum.
Ronaldo bu sene rahat alır Juve çok iyi durumda. Lebron'un çöpten beter Lakers'ı şampiyon yapabileceğini zannetmiyorum ama

Wizards şu an çok kötü durumda ve takımda kimse birbirini sevmiyormuş sanırım duyduğum kadarıyla. Beal ve Wall'u alsalar mis gibi olur
Lebron in oraya gelme ihtimali vardı sezon başı... Ama tercih etmedi bu tarz olayları bildiğinden .. Coachi sevmiyorlar oyunu benimsemiyorlar ..
Onlar da kendi ozelinde sorunlu adamlar ve Lebrona yardım etmeleri zor.. Lebronin yanına belki Kawhi katılır o zaman harika olur .. Ama benim tercihim LEBRON keşke New orleans a gitseydi ..

Lebron in oraya gelme ihtimali vardı sezon başı... Ama tercih etmedi bu tarz olayları bildiğinden .. Coachi sevmiyorlar oyunu benimsemiyorlar ..
Onlar da kendi ozelinde sorunlu adamlar ve Lebrona yardım etmeleri zor.. Lebronin yanına belki Kawhi katılır o zaman harika olur .. Ama benim tercihim LEBRON keşke New orleans a gitseydi ..
O da olabilirdi yanında sağlam bi adam olması şart GSW'a karşı yoksa çok zor..