WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

SKYPE : live:.cid.ea85f26d1c771b6d

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

Gatasaray'dan Babel Hamlesi !!!

Katılım
19 Kas 2018
Mesajlar
1,392
Beğeniler
1,206
Puanları
174
#1
Son donemde Sosyal Medyada yaptığı olumsuz davranışlarla gözden düşen ve kadro dışı bırakılan Babel ile Galatasaray'ın ilgilendiği iddaa edildi
Evertondan kıralanan ve sezon sonunda Onyekurudan doğan boşluğu doldurmak isteyen Aslanlar şimdiden arayışlara başladı Hollandalının Menajerıyle gorusen Sarı-Kırmızılı takım olumlu geri dönüş aldığı bildirildi Beşiktaşla ilişkilerinin kopma noktasına gelen Babelde bu teklife oldukça sıcak bakıyor.

İMZA PARASI VE 2+1 YILLIK TEKLİF!
Galatasaray yönetimi Terim'le yapılan görüşmenin ardından Babel'e imza parası ve 2+1 yıllık sözleşme teklifinde bulundu. Menajer Winnie Haatrech'ın bir süredir Birleşik Arap Emelikleri'nden bazı kulüplerle temas halinde olduğu bilinirken yine de Galatasaray'ın teklifine olumlu yaklaştığı ve Sarı-Kırmızılılar'dan süre istediği öğrenildi.
Hem Galatasaray hem Birleşik Arap Emelikleri takımlarıyla pazarlık halinde olan menajerin bir yandan da Beşiktaş yönetimine bu teklifleri ileterek futbolcunun piyasasını arttırmaya çalıştığı öğrenildi. Ancak Beşiktaş, kesin bir dille Babel'in istediği rakamlara karşı çıkarken son olarak Fikret Orman da bu konuya noktaya koyan bir açıklama yaptı.
 
Katılım
16 Kas 2018
Mesajlar
1,498
Beğeniler
1,751
Puanları
174
#2
Cok memnun olurum umarım olur bu is ancak sözleşme 1+1 ideal ..
 
Katılım
13 Kas 2018
Mesajlar
1,049
Beğeniler
858
Puanları
334
#3
Olsa müthiş olur Babel hem adam eksiltme hem de şutör bizim kanatlar hızlı adam da eksiltiyor ama bitiricilik konusunda Babel çok iş yapar
 
Üst