WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

FreeBet ile Çılgın Kuponum

Geçen haftaydı sanırım ya da ondan önceki hafta hepsi üst olmuştu maç öncesi böyle bir çılgınlık yapsam mı dedim sonra illa birisi alt olur diye düşünüp oynamamıştım maçların hepsi üst bitince çok üzülmüştüm :D yine aynısı neden olmasın diyorum bol şansın olsun.

sergaze

Administrator
ADMİN
Geçen haftaydı sanırım ya da ondan önceki hafta hepsi üst olmuştu maç öncesi böyle bir çılgınlık yapsam mı dedim sonra illa birisi alt olur diye düşünüp oynamamıştım maçların hepsi üst bitince çok üzülmüştüm :D yine aynısı neden olmasın diyorum bol şansın olsun.
Olmadı malesef ama pes etmek yok matbette aldığım freebeti yine aynı şekilde oynadım bu akşam 22.00 da başlıyor maçlar :D

Olmadı malesef ama pes etmek yok matbette aldığım freebeti yine aynı şekilde oynadım bu akşam 22.00 da başlıyor maçlar :D
Ben de öyle yaptım illa bir hafta denk gelecek bakalım :D bugün de fena gitmiyor aslında telstar maçı açılırsa ikinci yarı gelebilir hepsi belli olmaz